Zakońcenie 2024 II

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. 21 czerwca w PSP5 odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Podczas uroczystych akademii, wyróżnieni zostali uczniowie za ich wybitne osiągnięcia w nauce oraz wzorową frekwencję. Najzdolniejsi, którzy przez cały rok szkolny osiągali najlepsze wyniki, otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz gratulacje od Pani Dyrektor i wychowawców.
Warto dodać, że zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas pożegnań i podsumowań, ale także okazja do radości i wspólnego świętowania.
Teraz, po zakończeniu lekcji, sprawdzianów i prac domowych, uczniowie mogą cieszyć się zasłużonymi wakacjami, przez dwa najbliższe miesiące. Ten czas odpoczynku i relaksu będzie dla nich doskonałą okazją do naładowania baterii przed kolejnym rokiem szkolnym.
Do zobaczenia we wrześniu!