Kupidyn

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole walentynki – wyjątkowy czas wyrażania miłości, sympatii i przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Tradycyjnie Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia walentynkowe, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki z życzeniami do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie nasz szkolny Kupidyn wraz ze swoimi uroczymi pomocnicami posegregowali pocztę i roznosili po klasach korespondencję od tajemniczych wielbicieli, kierując ją pod właściwy adres. Walentynkowe życzenia można było przesłać nie tylko swoim sympatiom, ale także lubianym koleżankom, kolegom oraz nauczycielom.