ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ
I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

NA ROK SZKOLNY 2023/2024

 

Zgłoszenia do klasy I (dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły) będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną (informacje w sekretariacie szkoły). Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

szkola_podstawowa

Postępowanie rekrutacyjne (dla dzieci spoza obwodu szkoły) będzie możliwe pod warunkiem dysponowania wolnymi miejscami od 4 do 12 maja 2023 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem i kryteriami. Natomiast postępowanie uzupełniające od 24 lipca do 1 sierpnia 2023 r.

Zgłaszanie dzieci do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną od 06 do 20 marca 2023 r.  Natomiast postępowanie uzupełniające od 24 do 31 lipca 2023 r. Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

 

przedszkole

Kryteria postępowania rekrutacyjnego: 

 

********************************************************

Zapraszamy do zapisywania dzieci do  oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5  na rok szkolny 2023/2024 oraz do pozostałych oddziałów naszej szkoły.

Chcemy nadal rozwijać bazę dydaktyczną szkoły, poszerzać jej ofertę edukacyjną, tak aby spełniała oczekiwania Państwa i Państwa dzieci.

Proszę o zapisywanie Państwa dzieci do naszej placówki.

Dorota Kornek dyrektor PSP5

 

W poprzednich latach:

  • utworzyliśmy klasy sportowe o profilu lekkoatletycznym,
  • zorganizowaliśmy zajęcia z języka angielskiego dla zainteresowanych dzieci kl. „0”, obecnie przedszkolaki uczone są języka angielskiego przez kompetentnego, sympatycznego nauczyciela,
  • wdrażaliśmy wiele programów i innowacji,
  • prowadziliśmy zajęcia, które cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców,
  • dbaliśmy, by powierzone nam dzieci czuły się bezpiecznie.

    

  PSP5 to dobry wybór dla Ciebie i Twojego dziecka!