Świetlica

Nasza świetlica szkolna już wkrótce zostanie znów otwarta. W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych będzie w tym roku dostępna w godzinach od 6:00 – 16:30.  Mieści się ona na niskim parterze w nowo wyremontowanej sali. Jest duża, jasna,  bardzo dobrze wyposażona w różne gry dydaktyczne, przybory sportowe, przybory do zajęć plastycznych, czasopisma i książki dla dzieci, atrakcyjne klocki. Codziennie organizowane są różnorodne zabawy ruchowe i gry sportowe. Wiosną i jesienią zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, zimą – w małej sali gimnastycznej.

Wychowawcy dokładają starań, aby dzieci spędzały tu czas przyjemnie, bezpiecznie i pożytecznie.

Zainteresowanych rodziców informujemy, że zapisy będą trwały od 02.09.2024 r. (PONIEDZIAŁEK) do 06.09.2024r. (PIĄTEK).

Poniżej potrzebne dokumenty:

REGULAMIN ŚWIETLICY PSP 5 2024-2025 PDF