Nauczyciele języka angielskiego i polskiego przed walentynkami ogłosili konkurs dla uczniów, którego celem było wykonanie kartki walentynkowej.
Walentynka w języku angielskim miała zawierać fragment wiersza lub piosenki o miłości w języku angielskim oraz jego tłumaczenie na język polski. By wziąć udział w konkursie z języka polskiego chętni uczniowie musieli napisać samodzielnie krótki wiersz o miłości. Technika i forma wykonania były dowolne.
Walentynki w języku angielskim cieszyły się większą popularnością. Oto wyniki jury:
I miejsce- Hanna Śledzińska, kl. VIa
II miejsce – Julia Pasek, kl. Vb oraz Amelia Cichoń, kl.IIA
III miejsce- Iga Bober, kl. IVb
Wyróżnienia: Lena Chruściel (kl.IVa), Kinga Rachfalska (kl.IA), Sara Partyka (kl.IA), Lena Partyka (kl.IVb), Julia Kołecka (kl.Va)
Z powodu niewielkiej ilości kartek walentynkowych w języku polskim – miejsc nie przyznano, choć na wyróżnienie zasługuje kilka prac, są to kartki wykonane przez uczennice klasy Vb: Oliwię Zielińską i Annę Such oraz uczennicę klasy Va Oliwię Chyłę.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali w nagrodę oceny z przedmiotów, autorzy prac wyróżnionych drobne nagrody rzeczowe.
Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Nauczyciele języka angielskiego i języka polskiego