W ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Być aktywnym i przedsiębiorczym” uczniowie kl. III A i III B uczestniczyli w spotkaniach z praktykami, dzięki którym poszerzyli swoją wiedzę z zakresu ekonomii.  Dzięki spotkaniu z panem Jerzym Stecem, prywatnym przedsiębiorcą, poznali tajniki zakładania i rozwoju własnej firmy. Dowiedzieli się jakimi cechami powinien charakteryzować się człowiek przedsiębiorczy oraz jak racjonalnie gospodarować zasobami.
Z kolei na spotkaniu z panią Zuzanną Przydatek, pracującą w Powiatowym Urzędzie Pracy, uczniowie dowiedzieli się jak zaplanować własną karierą zawodową i jak inwestować w swój dalszy rozwój. Poznali również tajniki funkcjonowania na rynku pracy.
Oba spotkania bardzo wzbogaciły wiedzę uczniów, za co serdecznie dziękujemy naszym gościom.