Zachęcamy uczniów z rodzinami do udziału w „Igrzyskach Sportu i Zdrowia” organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli w dniu 1 maja 2016 roku. Odbędą się 3 oddzielne bloki imprez:

• Olimpiada Przedszkolaków
  • Senioriada
  • Stalowowolskie Zmagania Sportowo-Rekreacyjne

Zgodnie z motywem przewodnim imprezy „Sport łączy pokolenia” zaplanowaliśmy współzawodnictwo dla mieszkańców w różnym wieku. Olimpiada przeznaczona jest dla dzieci z wszystkich przedszkoli w Stalowej Woli oraz ich rodziców. Sprawdzimy szybkość, celność oraz siłę najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Pomiędzy blokami imprez zaplanowaliśmy ZUMBĘ międzypokoleniową dla wszystkich chętnych. W Senioriadzie mogą wziąć udział osoby powyżej 55 roku życia, tworząc 5 – osobowe zespoły, wśród konkurencji znajdziemy m.in. bicie piany z białek na czas, bieg sztafetowy z balonem, rzuty piłką lekarską.

W Zmaganiach Sportowo-Rekreacyjnych będą mogli wziąć udział wszyscy pełnoletni  mieszkańcy Stalowej Woli. Przygotowaliśmy tor wyzwań dla mieszkańców, Armwrestling – wybór najsilniejszej ręki w Stalowej Woli oraz drużynowy konkurs „Sprawnościowej Jazdy Rowerem po Torze przeszkód”. Zmagania odbędą się na boisku bocznym. Dodatkowo podczas imprezy zaprezentują się lokalne organizacje i stowarzyszenia sportowe: Lejdis Studio, Passion and Sport Fitness and Wellnes, Merengue, Kaito Team, Most Broken Crew, Freestyle Slalom, Wiking Nisko, a także Wydział Gospodarki Odpadami i WORD Tarnobrzeg. W programie przewidziano także warsztaty breakdance oraz nordic walking.

Dla uczestników popcorn i wata cukrowa gratis.

Zgłoszenia uczestników na Olimpiadę i Senioriadę przyjmowane są do 25.04.2016r. w sekretariacie MOSiR po pobraniu i wypełnieniu karty zgłoszeniowej. Zapisy na Stalowowolskie Zmagania Sportowo-Rekreacyjne w dniu imprezy.

Zapraszamy 1 maja już od godziny 10:00.

olimp-d

Więcej informacji http://mosir.stalowawola.pl/aktualnosci/9075/