Dzień 7 marca 2017 roku był Dniem Otwartym w naszej szkole. Goście, którzy przybyli, mieli okazję podziwiać talenty, twórczość i umiejętności naszych uczniów.
Społeczność uczniowska wraz z nauczycielami przygotowała różnorodne atrakcje i następujące zajęcia:
• „DO BIEGU ! GOTOWI ? START !” (aerobik, nauka tańca, trening, gra w koszykówkę, ćwiczenia w siłowni, zabawy sportowe),
• „ O ZDROWIU NA WESOŁO I Z HUMOREM” (przedstawienie klasy Va),
• „SUPER DZIECIAKI JEDZĄ PRZYSMAKI” (samodzielne wykonywanie owocowych szaszłyków, kanapek i soków),
• „A PIECE OF ENGLISH” (wycieczka po krajach anglojęzycznych – prezentacje, quizy, zabawy językowe, piosenka: „What’s NEW YORK CITY”),
• „Malujemy słowem”- czyli zabawa językiem polskim,
• „DLACZEGO TRAWA JEST ZIELONA?” (zagadki i quizy geograficzne),
• „Encepence w której ręce?” (gry dydaktyczne, zabawy z przyborami),
• „KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY” (gry dydaktyczne, wydzieranki, wyklejanki),
• „KURKA RURKA”- warsztat,
• „W KRAINIE LODU”(przedstawienie klasy I BG),
• ZAJĘCIA KOMPUTEROWE (wstęp do programowania w klasach 1- 3),
• WYSTAWA PRAC „W krainie wierszy Brzechwy i Tuwima”(recytacja wierszy Brzechwy i Tuwima przez uczniów klas drugich),
• WYSTAWA – PROJEKT PROZDROWOTNY- „ Czy wiesz co jesz?”
Przybyłych gości oprowadzali po szkole przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy zachęcali ich do obejrzenia różnych miejsc.
Cieszymy się, że z możliwości odwiedzenia szkoły w tym dniu skorzystało tak wiele osób i dziękujemy za przybycie. Zapraszamy do naszej placówki nie tylko w takie dni, ale także inne.
opracowały: Barbara Cichoń i Edyta Zakrzewska