Dzień otwarty szkoły

Dzień Otwarty Szkoły odbył się w tym roku 26 marca. W murach naszej placówki powitaliśmy przyszłych uczniów oraz ich rodziców.
Z tej okazji nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły przygotowali mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Już w wejściu byli witani przez delegację nauczycieli i uczniów, otrzymywali wskazówki dotyczące dalszej ” wędrówki ” po szkole.
W sali gimnastycznej powitała wszystkich gorąco Pani Dyrektor, która następnie oddała gości w ręce przewodników szkolnych, którymi byli uczniowie klas 4,6,7 i 8. To oni prowadzili grupki uczniów, opowiadali o niektórych miejscach, dbali by uczestnicy wzięli udział w jak największej liczbie atrakcji. Szefowa kuchni wraz z obsługą zadbała o pyszne i zdrowe przekąski. Przybyli goście otrzymali również małe prezenty tradycyjne tarcze i balony. Mieli także możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w foto budce szkolnej.
Mamy nadzieję, że dzień ten był dla wszystkich wyjątkowy.