21 marca świętowaliśmy nadejście wiosny. W tym roku chcąc powitać naszą zieloną damę postanowiliśmy przywitać ją pokazem talentów uczniowskich, których nie brak w naszej szkole.
Występy rozpoczęli najmniejsi przedstawiciele naszej społeczności, czyli dzieciaki z oddziału zerowego, którzy przygotowali piosenkę wprowadzającą nas w klimat imprezy.
Później swe talenty zaprezentowali uczniowie kl.Ia i Ib szkoły podstawowej, którzy wystąpili w baśniowej scenerii „Kopciuszka”.
Uczniowie klas drugich zaśpiewali po angielsku piosenkę o żabkach i ptaszkach oraz dwie piosenki po polsku „A ja rosnę i rosnę” i „Bardzo zielona piosenka”
Klasa trzecia pokazała także swe muzyczne talenty; uczniowie wykonali dwa utwory grając na fletach.
Klasa IVa, jak na sportowców przystało, zademonstrowała swą sprawność fizyczną, ale również i talent muzyczny. Maksymilian Janowski zagrał na saksofonie, a dziewczyny wykonały jedną z popularnych piosenek młodzieżowych.
Klasa IVb prezentowana była także przez dziewczyny śpiewające, które dzielnie były wspierane przez dzieciaki z zerówki.
Całość imprezy kończyły występy uczniów klasy Va. Przed zgromadzoną publicznością wystąpił Błażej Mikula i Dominik Andreasik, którzy zademonstrowali swe talenty muzyczne, razem grając na fletach, a Błażej na akordeonie.
Całość imprezy została poprowadzona przez uczennicę kl.IVa – Oliwię Herdzik.
Wszystkim występującym gratulujemy, życzymy sukcesów.
Edyta Zakrzewska