Pół roku z programem „100 sposobów na nudę”

W zajęciach z innowacji „100 sposobów na nudę” uczestniczą uczniowie klas piątych. W ramach zajęć w I semestrze wzięli udział w różnorodnych zajęciach, których celem było pokazanie im w jaki sposób mogą spędzić swój wolny czas aktywnie i ciekawie. Uczniowie m.in. współzawodniczyli ze sobą w zawodach i grach sportowych, przygotowywali zdrowe kanapki i przekąski, mieli możliwość poznania ciekawych stron internetowych pomocnych w nauce, przygotowali prezentacje o klasie, przygotowali i przeprowadzili zabawy andrzejkowe. Ciekawym wydarzeniem był udział w wycieczce do MDK, w czasie której uczniowie poznali prace wybranych pracowników Miejskiego Domu Kultury oraz wzięli udział w mini warsztatach teatralnych. Jedne z ostatnich zajęć w semestrze zostały poświęcone grom planszowym. Uczniowie świetnie się bawili grając w kości, Chińczyka czy też Monopol, Jengę i inne.

Opracowały: Lucyna Moskal i Edyta Zakrzewska