Konkurs czytelniczy „Piątka z Zakątka”
15 listopada odbył się finał konkursu czytelniczego dla klas trzecich pt. „Piątka z Zakątka”. Aby dojść do finału uczniowie musieli wypełnić krzyżówkę ze znajomości książki Krystyny Drzewieckiej pt. „Piątka z Zakątka”. W finale odpowiadali na pytania dotyczące książkowych przygód ich rówieśników, ale również musieli wykazać się umiejętnością pięknego czytania wybranego fragmentu książki. Okazją do śmiechu był niezwykle zabawny tekst książki o rzeczywistości widzianej oczami dziesięciolatka.
I miejsce zdobył Bartłomiej Rąpała z kl.3b
II miejsce zdobył Tomasz Tonderys z kl.3a
II miejsce zajął Maksymilian Pogoda z kl.3a

Finaliści konkursu otrzymali dyplomy oraz książki z dalszymi przygodami „bandy z warszawskiej ulicy Zakątek”, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu w nagrodę pojadą do Fabryki Zabawy w Stalowej Woli. Nagrody ufundowała Rada Rodziców działająca przy naszej szkole.

Opracowała Mirosława Stańczak.