REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLI ORAZ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z KLAS I-III

pt. „BEZPIECZNE I EKOLOGICZNE WAKACJE”

1. Organizatorem konkursu jest Portal www.stw24.pl, którego właścicielem jest Agencja Reklamy NADO,  Al.Jana Pawła II 18, 37-450 Stalowa Wola, NIP 715-184-24
  2. Patronat nad konkursem objęli :
  • Prezydent Miasta Stalowa Wola Lucjusz Nadbereżny
  • Starosta Powiatu Stalowowolskiego Janusz Zarzeczny
  • Wicestarosta Powiatu Stalowowolskiego Mariusz Sołtys
  • Komendant Powiatowy Policji Lucjan Maczkowski
  1. 3.      Konkurs trwać będzie do 28.05.2015 r.
  2. Temat prac konkursowych – „Bezpieczne i ekologiczne wakacje – jak można dbać o bezpieczeństwo i środowisko w wakacje?”
  3. W konkursie mogą brać udział dzieci z przedszkoli oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych z Powiatu Stalowowolskiego.

Warunki uczestnictwa w konkursie.

1. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną, wykonaną w dowolnym formacie, dowolną techniką.
  2. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi grupowo, przez dzieci uczęszczające do tych samych klas szkolnym lub grup przedszkolnych.
  3. Każda grupa może wykonać jedną pracę konkursową.
  4. Oceny prac dokona komisja, powołana przez Organizatora konkursu.
  5. Każda praca powinna być opatrzona danymi: określeniem grupy lub klasy, nazwą i dokładnym adresem placówki oraz telefonem kontaktowym.
  6. Prace należy dostarczyć do 28.05.2015 r. na adres:

Agencja Reklamy NADO, Al.Jana Pawła II 18 E,

37-450 Stalowa Wola

z dopiskiem konkurs plastyczny.

1. Organizatorzy konkursu: Agencja Reklamy NADO, Fabryka Zabawy, Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
  2. Osoba kontaktowa: p.Małgorzata Maj – 570 224 700.

Wyniki konkursu i nagrody.

1. Komisja powołana przez Organizatora konkursu wyłoni spośród przekazanych prac laureatów konkursu.
  2. Kryteria oceny prac: oddanie tematu, pomysłowość, walory artystyczne.
  3. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: szkolnej i przedszkolnej.
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w Fabryce Zabaw, przy ul. Handlowej 5, oraz na portalu www.stw24.pl.
  5. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody.
  6. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych nie będą brały udziału w konkursie.

Uwagi.

1. Przekazując prace na konkurs, uczestnik zgadza się na umieszczenie prac na stronie internetowej stw24.pl.
  2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
  3. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

Koordynatorem konkursu jest p. R.Sitarz, pedagog szkolny.