W dniach od 01.12.2015 r. do 08.01.2016 r. w Galerii VIVO w Stalowej Woli odbył się Międzyszkolny Konkurs Budowania Makiet z klocków LEGO pt. „Świąteczna Kraina”. Współzawodnictwo odbywało się w kategoriach: „Najciekawsza makieta” i „Najaktywniejsza klasa”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie jednej makiety z klocków LEGO w strefie swojej szkoły na temat „Świąteczna kraina”, o wymiarach 1m x 2m. Uczeń zdobywał jeden punkt za 1 godzinę pracy.
09.01.2016 r. zostały ogłoszone wyniki. Z przyjemnością informujemy iż uczniowie klasy 1b: Weronika Ambroszko, Gabriel Ambroszko, Carmen Rojek i Marlena Jędrusińska zajęli II miejsce w kategorii „Najaktywniejsza klasa” i zdobyli dla klasy nagrodę – bon o łącznej wartości 2000 zł do realizacji we wskazanym przez Organizatora biurze podróży.