Dobiegł końca ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Do czego MORZE służyć może?” zorganizoameliawany przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Wpłynęło 4812 prac plastycznych z całej Polski.
Jury biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość, estetykę oraz samodzielność wykonania wnikliwie oceniło prace plastyczne.
Przyznano trzy główne miejsca w czterech kategoriach wiekowych i wyróżniono 200 prac. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby otrzymały nagrody rzeczowe.
Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w w/w konkursie, na który wysłano 30 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi w różnych kategoriach wiekowych.
Wśród nagrodzonych przez jury prac, znalazła się praca naszej uczennicy klasy II AG Amelii Cichoń, która w swojej kategorii wiekowej otrzymała wyróżnienie i została obdarowana nagrodą rzeczową.
Amelii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowała: mgr Renata Laskowska