Szanowni Państwo,

Od 26 kwietnia 2021r. uczniowie wracają w mury szkolne w systemie hybrydowym. Zapraszam państwa dzieci w następującym porządku:

klasy I a, I b, III a 26, 27, 28 kwietnia nauka stacjonarna w szkole, 29 i 30 kwietnia nauka zdalna,

klasy II a, III b  26, 27, 28 kwietnia nauka zdalna, 29 i 30 kwietnia nauka stacjonarna w szkole.

Zajęcia lekcyjne będą odbywały się zgodnie z aktualnym planem lekcji.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze  prowadzić będą wychowawcy świetlicy w godzinach 6.30 – 16.30 dla uczniów będących w szkole stacjonarnie.

Uczniowie będą korzystać z obiadów i biblioteki szkolnej oraz zajęć dodatkowych, które mieli zaplanowane.

Państwo, zgodnie z wytycznymi MEN i GIS, jesteście zobowiązani zapewnić swojemu dziecku indywidualną osłonę ust i nosa, aby mogło bezpiecznie przemieszczać się w częściach wspólnych szkoły oraz poza nią. Obowiązują nas dotychczasowe zasady reżimu sanitarnego.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu szkoły będę Państwa informować na bieżąco poprzez e-dziennik.

W sprawach pilnych jestem do Państwa dyspozycji codziennie pod numerem 15 810 94 94 w godzinach 9.30 – 14.30. Dodatkowo we wtorki w godzinach 16.00 – 18.00.

W pozostałych przypadkach proszę o kontakt mailowy przez e-dziennik.

Dorota Kornek

Dyrektor PSP 5