W dniu 23.06.2014 r. odbyły się spotkania uczniów klas: „0”, Ia, Ib, IIa, IIb oraz IIIa  z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznego spędzenia wakacji w miejscu zamieszkania i podczas letnich wyjazdów. Szczególną uwagę zwrócili na zachowanie przez dzieci bezpieczeństwa w kontaktach z innymi. Informowali, do kogo zwracać się o pomoc w sytuacjach trudnych. Powiedzieli również o tym co zrobić, gdy zaatakuje pies. Policjanci przypomnieli także dzieciom o nr alarmowym 112 oraz powiedzieli, w jakich sytuacjach korzystać z niego.

Na zakończenie uczniowie otrzymali ulotki. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Opracowała: Renata Sitarz