W dniu 11 kwietniaDSC04772 w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Klasa IIA wraz z wychowawcą p. Marcinem Maleckim zorganizowała mecz siatkówki upamiętniający zbliżającą się setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W meczu udział wzięły:
– drużyna Belfrów w składzie: p. Dyrektor Dorota Kornek, p. A. Surdyka, ks. J. Skimina, p. M. Malecki, p. P. Prytek, p. M. Malecka, p. D. Makar oraz p. P. Wolan;
– drużyna Gimbusów w składzie: J. Tonderys, A. Cichoń, K. Szymańska., J. Drozd, J. Bednarz, Sz. Koń, M. Cieślak, J. Siepetowski, B. Mikula obraz M. Kosidło.
Mecz sędziowała p. Wicedyrektor L. Moskal. Walka była zacięta i bardzo wyrównana, jednak ostatecznie zwyciężyła drużyna Belfrów 😉 Przerwy między setami umilała nam szkolna grupa aerobicu „Killerki”. Dziękujemy serdecznie nauczycielom i uczniom za wspaniałe widowisko i przednią zabawę!