W grudniu 2016 roku nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili szkolny konkurs na najładniejsza kartkę świąteczną. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Celem konkursu było kształcenie postawy otwartości na tradycje krajów anglojęzycznych, rozwijanie zainteresowań językiem angielskim oraz rozwijanie kreatywności u uczniów. Zadaniem uczniów było przygotowanie kartki świątecznej w języku angielskim i ozdobienie jej. Uczniowie mieli znaleźć samodzielnie życzenia świąteczne w języku angielskim i przygotować dowolne materiały plastyczne przydatne w wykonaniu kartki. W trakcie oceny jury konkursu brało pod uwagę: poprawność językową, estetykę pracy i pomysłowość.
Laureaci konkursu:
kl. IV a: Gabriel Żelazko
kl. V a: Natalia Chciuk, Oliwia Chyła, Zofia Czech, Zuzanna Tutak
kl. V b: Julia Pasek, Amelia Ślepecka, Małgorzata Wojtak, Aleksandra Zając, Oliwia Zielińska
kl. VI a: Kacper Godlewski, Izabela Rogala, Hanna Śledzińska, Dominika Tonderys
Wszyscy laureaci otrzymali podziękowania, drobne nagrody rzeczowe oraz oceny celujące z przedmiotu za wykonane prace. Laureatom gratulujemy i zapraszamy do konkursu za rok!

Opracowały: Monika Kolańska, Edyta Zakrzewska