29 lutego 2016 r. odbyły się szkolne eliminacje do VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. W etapie szkolnym wzięło udział 13 uczniów. Zwycięzcami, którzy reprezentowali nas w Gimnazjum nr 4, byli: Filip Kornek (IIA), Katarzyna Szuba (IIA), Amelia Cichoń (IA) oraz Karolina Witaszek (IA).
To kolejna edycja konkursu, którego celem jest propagowanie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas gimnazjalnych i wymaga bardzo szerokiej wiedzy z różnych dziedzin (historia, polityka, geografia, kultura itp). Uczniowie reprezentujący Gimnazjum nr 7 spisali się na medal. Filip Kornek zdobył I miejsce, a dziewczyny uplasowały się tuż za podium.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziewczynom gratulujemy dobrych wyników i trzymamy kciuki w roku następnym.
Nauczyciele języka angielskiego:Edyta Zakrzewska, Anna Siepetowska, Monika Kolańska