W dniu 2.06.2015 r. z okazji Dnia Dziecka klasy IVa oraz Vb pod opieką p. Daniela Makara, p. Anny Siepetowskiej oraz p. Magdaleny Maleckiej wybrały się na wycieczkę rowerową połączoną z ogniskiem. Trasa przejazdu biegła przez las, w związku z czym uczniowie mieli okazję podziwiać piękno przyrody swojego regionu, a także „pooddychać” świeżym powietrzem. Miejsce, w którym odbywało się ognisko (Nisko-Warchoły), było bardzo malownicze, położone nad jeziorem. Dzieci smażyły kiełbaski, bawiły się i grały w piłkę. Atmosfera była miła i przyjazna, a pogoda przepiękna. Po kilku godzinach z żalem wracaliśmy do domu.

Bardzo dziękujemy p. A. Natorskiemu oraz p. T. Pokojowi za opiekę i pomoc w organizacji wycieczki.

Opracowała: A. Siepetowska