W dniu 28.02.2014 r. w PSP nr 12 w Stalowej Woli odbył się miejski konkurs ortograficzny uczniów klas II i III. Laureatką konkursu została Aurelia Jędrusińska z kl. II b.

21.03.2014 r. w PSP nr 12 w Stalowej Woli odbył się miejski konkurs matematyczny uczniów klas II i III.

Laureatami konkursu w kategorii klas drugich zostali uczniowie: Julia Kołecka z kl. II a, Arkadiusz Maziarz z kl. II b i Amelia Ślepecka z kl. II b. W kategorii klas trzecich laureatką została Izabela Rogala z kl. III a.

Zwycięzcy wzięli udział w powiatowym konkursie matematycznym, który odbył się w dniu 28. 03. 2014 r.

W konkursie powiatowym w kategorii klas drugich, uczennica Amelia Ślepecka z kl. II b zajęła III miejsce.

W kategorii klas trzecich uczennica Izabela Rogala z kl. III a zajęła również III miejsce.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!