16 kwietnia 2015 roku w PSP nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej.
Do konkursu przystąpiło 48 uczniów z klas trzecich, z dziewięciu stalowowolskich szkół i pięciu gmin (GMINY PYSZNICA, GMINY BOJANÓW, GMINY RADOMYŚL, GMINY ZALESZANY, GMINY ZAKLIKÓW).

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział laureatki Miejskiego Konkursu Ortograficznego: Oliwia Chyła i Julia Kołecka z kl. III a oraz Julia Walicka i Aleksandra Zając z kl. III b.

Uczennica Aleksandra Zając z kl. III  b zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.

Dzień później 17 kwietnia 2015 roku w PSP nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkoły podstawowej.
Do konkursu przystąpiło 41 uczniów z klas trzecich, z dziewięciu stalowowolskich szkół i czterech gmin (GMINY PYSZNICA, GMINY BOJANÓW, GMINY RADOMYŚL, GMINY ZALESZANY).

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Kołecka z kl. III a oraz Amelia Ślepecka i Arkadiusz Maziarz z kl. III b.
W Powiatowym Konkursie Matematycznym Amelia Ślepecka zajęła II miejsce, natomiast Arkadiusz Maziarz – wyróżnienie.