ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW ZDOLNYCH

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Stalowej Woli

z a p r a s z a   na zajęcia uczniów klas III i IV.

Celem zajęć jest aktywizowanie zdolności twórczych, stymulowanie myślenia oraz wspieranie rozwoju społeczno-emocjonalnego oraz moralnego.

Program składa się z kilkunastu spotkań w małych grupach. Zajęcia odbywać się będą  raz w tygodniu w poniedziałki w godzinach od 14.00 do 16.00 (zajęcia z dziećmi ok. 90 minut i czas na konsultacje indywidualne).

Przeważająca część programu będzie służyła treningowi myślenia twórczego i logicznego. Ćwiczone będą również umiejętności relaksacyjne, techniki pamięciowe, umiejętności społeczne.

Program i formy zajęć są elastyczne – dostosowane do potrzeb i propozycji uczestników, którzy są ich aktywnymi współtwórcami.

Zajęcia będą prowadzone przez:

p.Martę Nowak, pedagoga

p.Monikę Wanatowicz, pedagoga.

Zapisu można dokonywać w sekretariacie PP-P przy ul. Hutniczej 12 lub telefonicznie (tel. 15 8421831, 883723640). O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.